У Полтавській області звільнять 350 засуджених

У Полтавській області з місць позбавлення волі звільнять 88 чоловік та 277 будуть звільнені від покарання у вигляді виправних та громадських робіт

Про це повідомили під час наради в управлінні Держдепартаменту з питань виконання покарань у Полтавській області. Звільнятимуть засуджених згідно з законом «Про амністію», що набув чинності 28 липня поточного року. Він стосується неповнолітніх, вагітних, літніх людей та інвалідів.

Заступник начальника управління Олександр Дем’яненко зазначив, що проведення амністії не ускладнить криміногенну ситуацію, про це свідчить досвід попередніх років. Але важливо забезпечити реалізацію щодо звільнених заходів соціального патронажу. Мається на увазі, зокрема, трудове та побутове влаштування, передача неповнолітніх засуджених під нагляд батьків або встановлення над ними опіки чи піклування. Крім того, необхідно буде забезпечити надання хворим на туберкульоз, рак або СНІД медичної допомоги, повідомила начальник сектору по роботі з особовим складом Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов