Голова обласної ради Полтавщини повернувся до Полтави

У Петра  Ворони десятиденна відпустка.

Із зони АТО в десятиденну відпустку приїхав голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.

Вже сьогодні керівник області взяв участь у роботі  засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

Незважаючи на велику кількість роботи, пан Ворона знайшов час зустрітися із журналістами та розповісти про стан справ у зоні АТО.

- Хлопці здебільшого забезпечені теплим одягом, за що дякуємо волонтерам. Також придбали одяг і за свої кошти. Ми їздимо на броні, на танках. Звичайно, потрібно, щоб були тепло вдягнені. Кінець війни видно. З боку російських сил, а проти нас воювали бурятські підрозділи, велике сум’яття. Ні Путін, ніхто не думав, що вчителі, слюсарі, механіки, інженери, звичайні люди об’єднаються й виступлять проти зовнішньо ворога, - розповів керівник області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов