Слідчі Полтавщини стали учасниками експерименту

Протягом року працівники слідчого управління УМВС України в Полтавській області будуть брати участь у експерименті, який має за мету зробити їх по-справжньому незалежними від керівників обласної міліції.

У прес-службі міліції області повідомляють, що експеримент почався 1 липня організаційною реформою слідчих органів внутрішніх справ. Відтепер слідчі управління УМВС та ГУ УМВС підпорядковуються безпосередньо Головному слідчому управлінню Міністерства внутрішніх справ.

Свою оцінку такому кроку дав і начальник слідчого управління міліції Полтавщини полковник міліції Дмитро Ющук:

«Реформа проводиться, як експеримент. Термін її дії до 30 червня 2012 року. За цей час нова структура підпорядкованості слідчих підрозділів повинна довести свою ефективність.  У нашій повсякденній роботі практично нічого не зміниться. Слідчі органи були й є процесуально незалежними, як і раніше, ми працюватимемо в тісній взаємодії зі всіма міліцейськими службами області. Слідче управління є складовою частиною всього міліцейського колективу Полтавщини й залишається в оперативному підпорядкуванні керівництву УМВС.

Відтепер слідчому управлінню також доведеться самостійно вирішувати й кадрові питання, для чого тут створено кадрову службу. На сьогодні жодних проблем із кадровим забезпеченням ми не маємо. Нам вдалося умовити багатьох слідчих-професіоналів, які вже збиралися вийти на пенсію за віком, залишитися на службі. Не останню роль в цьому зіграла і реформа. Тому професійний потенціал слідства залишається високим…»

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов