Як правильно та швидко оплатити навчання за кордоном - поради банківського експерта

Сьогодні навчання за кордоном, так би мовити, в тренді. Україна впевнено рухається в напрямку до Європи, а тому багато батьків прагнуть, аби їхня дитина здобула диплом європейського рівня, дійсний не тільки в країнах колишнього СНД. Зрозуміло, що освіта за кордоном має як переваги, так і складнощі, до яких пересічні українці ще не звикли. Зокрема, оплата за навчання. Однак, якщо ви скористаєтеся послугами ПриватБанку – переконаєтесь, що в цьому немає нічого складного.

Батькам студентів ПриватБанк пропонує скористатися міжнародною системою платежів SWIFT. Це можна зробити в будь-якому відділенні банку, або ж через Інтернет-банк Приват 24.

 "Мабуть, багатьох батьків хвилює питання, скільки ж це буде коштувати, – говорить Зінаїда Матяшова, мама студентки, – можу запевнити всіх батьків, що скориставшись системою SWIFT через ПриватБанк, ви сплатите мінімум коштів. Повірте, я ретельно це перевіряла. А ще – ви можете не хвилюватися, дійшли кошти, чи не дійшли. Гроші доходять протягом 30 хвилин. Це я теж перевіряла. А тому якщо ви не хочете труднощів, пов'язаних з тим, що ваші гроші десь застряли, а це ж немаленькі для українця суми, – скористайтесь послугами ПриватБанку. Я вже рік користуюсь – жодних нарікань".

 За здійснення SWIFT-платежів ПриватБанк пропонує найнижчі тарифи з усіх можливих: 0,5% від суми платежу плюс 12 доларів у гривневому еквіваленті згідно з курсом НБУ.

Для того, щоб успішно користуватися даною послугою, варто запам'ятати деякі правила:

– платежі на суму до 15000 грн. можна здійснити, маючи лише реквізити отримувача – учбового закладу;

– аби здійснити SWIFT-платіж на суму в еквіваленті більше 15000 грн., необхідно мати при собі оригінал рахунку від навчального закладу (інвойс), оформлений українською або російською мовою. Якщо інвойс оформлений іншою мовою, для здійснення платежу також потрібен нотаріально завірений переклад на вищевказані мови;

– якщо ви обслуговуєтесь у ПриватБанку вперше – необхідно мати з собою паспорт. Для постійних клієнтів – достатньо картки ПриватБанку.

Платежі здійснюються у валюті, що вказана в інвойсі, або в доларах США.

"Працівники ПриватБанку можуть навчити вас здійснювати платежі самостійно, за допомогою Інтернет-банку Приват 24, – говорить керівник напрямку грошових переказів Полтавської  філії ПриватБанку Юрій Мордвяник, – це займе набагато менше часу та ваших зусиль. SWIFT-переказ ви зможете здійснити всього за 6 електронних кроків:

Крок 1. Зайдіть в меню “Усі послуги”/”Перекази”/ “Надіслати переказ”

Крок 2. Зазначте країну, валюту та суму переказу.

Крок 3. Оберіть систему переказів SWIFT.

Крок 4. Додайте сканкопії реквізитів і рахунку (інвойсу) або договору від навчального закладу.

Крок 5. Підтвердіть платіж за допомогою SMS-пароля, що надійде на Ваш мобільний телефон.

Крок 6. Протягом 30 хвилин банк опрацює платіж, і ви отримаєте повідомлення на свій e-mail з деталями платежу."

Якщо у вас виникнуть питання з приводу переказів SWIFT, телефонуйте за номером +38(092)9000004 (з 9:00 до 21:00 в будні, вихідні та свята) або пишіть на e-mail: swift@privatbank.ua.

Прес-офіс ПриватБанку  у  Полтаві

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов