До 4 серпня держслужбовців області перевірять на корупційні діяння (ФОТО)

Сьогодні на нараді в Полтавській ОДА перед держлужбовцями поставили завдання відзвітуватися про дії, які можуть розцінюватись, як корупційні.

«Ми перевіряємо частину інформації, яка потрібна для проведення спецперевірок, - пояснив начальник Управління державної служби Головного управління державної служби в Полтавській області Олександр Черчатий.

- Тобто на предмет суміщення роботи державного службовця з іншими видами діяльності,  наявність близьких осіб у підпорядкуванні держслужбовця, та наявність корпоративних прав (чи є держлужбовець засновником того чи іншого підприємства)».

Заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко заспокоїв присутніх: «Ми повинні поставитись до цієї перевірки спокійно.

Треба розуміти, що це не пошук крайнього. Навпаки - намагання унеможливити  покарання у випадках коли держлужбовець, можливо, й сам не знає, що має якесь підприємництво зареєстроване тощо.

Можливо, спадщина в кого яка є, і це не врегульовано із законодавством про держслужбу».

В облдержадміністрації перед звітом усіх держслужбовців зобов'язали написати заяви, що вони не заперечують проти виконання ними «Закону про Державну службу» та антикорупційного законодавства.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов