В Полтаві з’явиться мобільна амбулаторія для профілактики ВІЛ/СНІДу

3 грудня відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Полтавським обласним центром профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом та неурядовими організаціями, що працюють у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

Полтавщина – одна із 12-ти областей, яка отримала переобладнаний мікроавтобус «IVECO Daily» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» для подальшої роботи з профілактики ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів та інших соціально небезпечних хвороб серед найуразливіших верств населення.

Мобільна амбулаторія працюватиме по м.Полтава та в містах області за попередньо підготовленим графіком. Її робота буде включена в обласну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

Таким чином, завдяки консолідації зусиль медиків Полтавського обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом та неурядових організацій вдасться охопити профілактичними послугами більше представників груп ризику у різних районах Полтавщини.

«Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу залишається гострою саме у районах. У Полтаві механізм співпраці є налагодженим, у районах ситуація гірша. Робота мобільної амбулаторії – це не лише проведення тестування у більшому об’ємі, але й оперативний, якісний супровід людей з позитивним результатом і наближення якості надання послуг на рівні обласного центру», – зазначив виконавчий директор БО «СВІТЛО НАДІЇ» Максим Демченко.

IMG_3049[1]IMG_3042[1]
IMG_3045[2]IMG_3044[2]

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов