Полтавські спецназівці провели тренування (ФОТО)

Чергові навчально-тренувальні збори для працівників, які включені до складу груп захоплення при міськрайвідділах, відбулися на базі Навчального Центру професійної підготовки УМВС України в Полтавській області.

– 30 чоловіків із числа особового складу груп швидкого реагування райвідділів та міськрайвідділів Полтавщини здавали своєрідний іспит на підтвердження фахових вмінь та навичок, – повідомила Анна Маселькас, спеціаліст відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області. – Під час зборів міліціонери здобували нові та вдосконалювали уже отримані знання та навички з тактики дій в типових та екстремальних ситуаціях, виконували різні ускладнені вправи зі зброєю, затримували небезпечних та озброєних «злочинців».

– Проведення таких тренувань закріплюють у міліціонерів впевненість у своїх силах, вдосконалюють їх дії при виконанні обов’язків у екстремальних умовах та при ускладненій оперативній обстановці, – розповів Олександр Єщенко, учасник тренувань та представник Новосанжарського райвідділу міліції.

– Такі заходи є безцінним досвідом для міліціонерів, що входять в групи швидкого реагування, – сказав Ігор Турчин, інструктор-викладач зі стрільби ФСТ «Динамо». – Під час зборів учасникам надається практична і методична допомога з організації тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки особового складу у вигляді методичних рекомендацій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов