Сьогодні у всьому світі відзначається Halloween

«Надвечір'я Дня всіх святих» - одне з найпопулярніших свят у світі.

Цієї ночі вся «нечиста сила» вилізе назовні, голодні вампіри шукатимуть собі вечерю, а зомбі вилізуть із могил та…Ні, це фільм жахів. Просто вночі весь світ святкуватиме Хелоуїн - сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського.

За віруваннями західних європейців у ніч Хелловіну відчиняються двері у потойбічний світ, і духи померлих приходять на землю, щоб знайти собі відповідне тіло. Тому від усіляких скелетів, вампірів та привидів, що можуть постукати у ваші двері, "досвідчені" люди радять відкупитися — насипати торбу гостинців-ласощів.

Одним із головних атрибутів свята є «Ліхтар Джека» у вигляді голови з вирізаного гарбуза і запаленої свічки всередині.

Святкування не обійдуть стороною і наше з вами рідне місто. Більш докладніше про заплановані заходи Ви можете дізнатися з афіші нашого сайту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов