ПриватБанк встановив у Полтаві новий термінал самообслуговування з інноваційною технологією

​У відділенні «Корпусний парк» по вул.Жовтнева, 29/15 встановлено новий термінал ПриватБанку, який «уміє» приймати гроші від клієнтів одразу пачками, що значно спрощує процес внесення готівки на рахунок.

«Це насправді довгоочікувана технологія, що допоможе підприємцям, які щодня здають виручку до банку і користуються терміналами самообслуговування ПриватБанку, зберегти дорогоцінний час, — говорить Наталія  Ярмош, керівник відділення «Корпусний  парк”. - Термінал приймає грошові кошти пачками по 50 купюр. Це вже зацікавило деяких приватних підприємців та організації, які хочуть встановити такі термінали на своїх торгових майданчиках».

Розвиток термінальної мережі самообслуговування зумовлений підвищеним попитом на “електронних касирів”. Адже можливості  цих апаратів дуже широкі - від отримання або відправлення грошових переказів міжнародних систем до купівлі квитків на транспорт або культурно-масові заходи. Лише з початку року в Полтавській  області мережа терміналів самообслуговування зросла на 30%.

«Термінал працює за тим самим принципом, що й при прийомі коштів покупюрно, - говорить керівник Напрямку банкоматної та термінальної мережі Полтавського ГРУ ПриватБанку Генадій  Стефанішин. - Знайти потрібну функцію в меню терміналу дуже легко, але якщо клієнт бажає попередньо взнати всі деталі - на сторінці ПриватБанку можна знайти усі необхідні відеоінструкції».

Станом на сьогодні у Полтавській області вже встановлено та працює понад 340 банкоматів та 495 терміналів самообслуговування. Нагадаємо, що клієнти ПриватБанку можуть знімати готівку в банкоматах інших банків без комісії - комісію сплатить ПриватБанк. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов