Люстрована чиновниця буде судитися, щоб повернутися до держслужби

Звільнена згідно закону «Про очищення влади» директор Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович хоче поновитися на роботі через суд.

Олена Адамович провела прес-конференцію де заявила, що при її звільнені була порушена процедура та низка законів. Зокрема, на думку колишньої чиновниці, застосування щодо неї Закону Про люстрацію порушує Конституцію України та Женевську конвенцію про права людини.

 «Я хочу судитися не за себе, хочу створити прецедент, щоб захистити від свавілля інших людей котрі чесно служили державі» – заявила Олена Адамович. «Я зараз вивчаю законодавство і вважаю що такі самовільні звільнення порушують права» - додала вона

До яких судових інстанцій збирається звертатися Адамович не вточнила.

«Існує постанова Кабінету міністрів, котра визначає процедуру. Державний орган публічно оголошує про перевірку на офіційному сайті. Там же повідомляє про комісію, яка буде проводити перевірку. До складу комісії входять і представники громади. І коли почнеться перевірка, то кожного перевіряють індивідуально. У моєму ж випадку без всілякої процедури, подивилися мою особисту справу, хоч і так всім відомо, що я працювала заступником губернатора з 2010 року по середину 2013» - розповіла люстрована.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов