Сергій Каплін: Профспілки та громадські організації мають взяти участь у написанні коаліційної угоди

Профспілкові та громадські організації мають контролювати виконання коаліційної угоди. Також ці організації мають залучити до формування та реалізації цієї угоди.

Тільки так можна буде уникнути змови коаліціантів. Про це заявив народний депутат Сергій Каплін. Він також вважає, що кожен пункт угоди повинен мати чіткі часові рамки виконання. У іншому ж випадку політичні сили можуть саботувати їх виконання.

«Сьогодні ми бачимо кілька варіантів коаліційних угод. Проте жодна не має часових рамок, коли той чи інший пункт буде виконаний. Я переконаний, що таких графік повинен бути по кожному без винятку пункту. Інакше це буде черговою «Сєніною або чиєюсь грамотою», - говорить Сергій Каплін.

Він також переконаний, що до процесу формування угоди мають бути залучені профспілкові та громадські організації. Вони також можуть взяти на себе функцію контролю за виконанням угоди.

«У коаліційній угоді має бути чітко відображена роль профспілок та громадських організацій у контролі за її виконанням. Також вони мають взяти безпосередню участь в формуванні її змісту та подальшій реалізації. Це потрібно для того, аби не було змови коаліціантів», - зазначає Сергій Каплін.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов