Полтавські правоохоронці радять не робити спроб підкупу виборців

В іншому разі можна потрапити за грати.

З кожною хвилиною все ближчий час початку позачергових виборів до Верховної Ради. Українці з надією на краще майбутнє підуть до виборчих дільниць та віддадуть свої голоси за тих кандидатів, які, на їхню думку, зуміють змінити країну на краще та принести мир.

На станції Полтава Південної залізниці знаходяться три виборчі дільниці, по яким всього за списками проходять 3206 виборців.  Забезпечувати громадський порядок на цих дільницях будуть транспортні міліціонери спільно з територіальними ОВС.

Правоохоронці нагадують, що у разі спроби підкупу виборців зловмисник матиме великі шанси потрапити за грати.

- 23 жовтня набрав чинності Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України", яким передбачено посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян. Закон передбачає відповідальність як за купівлю, так і за продаж голосів. Такі порушення караються штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2-х років, або обмеженням волі на той самий строк, - розповідає начальник лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці підполковник міліції Ігор Гурин.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов