Ворскла та Металіст розписали у Полтаві нічию

Глядачі забитих м'ячів так і не побачили.

В минулі роки в матчах між "Ворсклою" та "Металістом" перемога практично автоматично надавалася харків'янам.

Однак часи змінюються. Фінансові проблеми всіма силами тиснуть на "металістів", що не може не впливати на їхні результати. Від колишньої могутності, на жаль, залишилося не так багато, і фактично кожне очко дається їм неймовірною працею на полі.

Чи то "Ворскла" додала у силі, чи "Металіст" занадто багато втратив, однак перед звітним матчем більшість футбольних фахівців висловлювали практично однакому думку - обидві команди мали рівні шанси на підсумковий успіх.

У першому таймі моментів біля обох воріт було обмаль. Ніби команди й грали, однак лише господарі мали реальні моменти, аби відкрити рахунок: спочатку Бараннік не зміг реалізувати свій вихід віч-на-віч з кіпером "Металіста" Горяїновим, а згодом Турсунов з хорошої позиції влучив у ... Ковпака.

Після відпочинку команди продовжували діяти на одному рівні. У складі харків'ян слід відзначити гру Едмара, який кілька разів загрожував володінням Богуша. Дедечко та Ко могла схилити шальки терезів на корить "Ворскли", однак свої моменти вони також не реалізували - 0:0.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов