На Полтавщині одним кандидатом у депутати поменшало?

Андрій Мороз, який балотувався по 149 виборчому округу, зняв свою кандидатуру.

Полтавське політичне "військо", яке бореться за місця у Верховній Раді, зазнало втрат.

За менше чим два тижні до "дня Х" з перегонів зійшов Андрій Мороз, який балотувався до Верховної Ради України по 149-му округу (Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський та Чутівський райони).

Згідно повідомлення, розміщеного на сторінках кандидата у соцмережах, він зняв свою кандидатуру на користь іншого претендента - Миколи Чернецького.

"Знімаю свою кандидатуру з виборів по 149 виборчому округу і закликаю громаду підтримати Миколу Чернецького. Першочергове наше завдання – об’єднатися заради миру та безпеки українців, заради стабільності у суспільстві та можливості довершити зміни, започатковані Революцією Гідності", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що станом на сьогоднішній ранок анкета кандидата все ще розміщена на сайті ЦВК.

Андрій Мороз - громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Карлівка Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов