«ЗЛАМ стереотипів» розповів про найпростіший спосіб люстрації (ВІДЕО)

Активісти громадського руху на чолі з Олександром Кобою у доступній формі виклали своє бачення того, як звичайний громадянин може зробити свій персональний внесок в очищення влади.

У парламент намагаються пройти покидьки, які зрадили Україну, впевнений Олександр Коба, тому задача кожного виборця – не дати їм пролізти до Верховної Ради. Це і є найдієвіший спосіб люстрації. Якщо не обрати свідомий парламент, то це буде зрада Небесної Сотні і тих, хто загинув під час АТО.

Отже, основними положеннями народної люстрації під час виборів є:

  • Треба збирати інформацію про кожного кандидати, знати, яку політичну силу він представляє, які його досягнення (чи бездіяльність) як громадського діяча.
  • Треба пам’ятати імена тих, хто був при владі, і нічого не для країни не зробив.
  • Не можна продавати свій голос.
  • Вибір повинен бути свідомий, який базується на впевненості у своєму кандидатові, в обізнаності в його програмних засадах та прозорості його діяльності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов