Полтавському заслуженому художнику виповнилося 60 років

5 жовтня виповнилося 60 років заслуженому художнику України,члену Національної Спілки художників Гнойовому Сергію Миколайовичу. Народився Сергій 5 жовтня 1954 року в селі Рибці під Полтавою, навчався у Ленінградському художньому училищі ім. В.О. Сєрова.

Тема селянства стала провідною стежиною мистецтва художника: «Пострижини» (1990), «Теплий вечір» (1999), «Світ селянки» (2000). Картини митця зберігаються у приватних колекціях багатьох країн світу та виставляються у галереях Полтави,України і за кордоном.

Колорит робот С.Гнойового вибудовується на контрастних співставленнях світлих і темних тонів,на гострому звучанні чистого кольору.

«…живу в центрі всесвіту, чомусь не в Києві і не в Парижі, в мене своє коло. Зовсім недалечко скіфська розрита могила, далі-давні городища, далі – Опішня (а це річ серйозна, серйозніша. ніж я), далі – Диканька з гоголівськими відьмами. з такою легендарною силою, а ще далі – Миргород, Решетилівка і Полтава. От коло й замкнулося – а я в центрі», – це уривок з монологу «Я один. Рахую зірки. Мільйон одна…» полтавського митця Сергія Гнойового. Він – художник щасливої мистецької долі, бо живе й працює на українській землі згідно з внутрішнім покликанням.

Хоч і з запізненням, але побажаємо Сергію Миколайовичу Гнойовому міцного козацького здоров’я, невичерпного натхнення та нових творчих висот.

Українка,2013.
Вечір на Ворсклі,2008.
Моє село,2005.
Пасха,2011.
Теплий вечір,1999.

Юрій Бойко

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов