В Полтаві відбувся «Ярмарок освітніх послуг для дорослого населення та молоді»

В 2014 році в Україні Міжнародні дні освіти дорослих проходять з 29 вересня по 5 жовтня. Цьогоріч заходи за фінансової підтримки «Представництва німецької (неурядової) організації Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) організовані у м. Полтава, Київській області та 2-х містах Львівської області.

В Полтаві вдруге проводиться Ярмарок освітніх послуг для дорослого населення та молоді.

За мету організатори поставили  покращення соціально-економічного становища шляхом навчання дорослого населення. Мова йде про всебічний розвиток особистості протягом всього життя. Навчання для дорослих та молоді – це не лекції та підручники, як звикли вважати, а нові форми та підходи, це перенавчання, гурткова робота, розвиток навичок та здібностей, незважаючи на вік людини. На Ярмарку всі бажаючі мають можливість ознайомитися із освітніми послугами, взяти участь міні-тренінгах, майстер-класах, безкоштовних пробних уроках англійської мови, фотосправі та багато іншого.

Тижні освіти дорослих та навчальні фестивалі створені для поширення важливості освіти і навчання протягом всього життя. В рамках відзначення Міжнародних днів освіти дорослих в Україні БО «Світло надії» за підтримки DVV International також оголосили конкурс серед регіональних журналістів «Освіта дорослих – крок до подолання бідності».

DSC05543DSC05404
DSC05468DSC05493

За матеріалами БО "Світло надії"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов