Заява Андрія Баранова з приводу відмови в реєстрації кандидатом у народні депутати України

"1 жовтня в Києві відбулася прес-конференція щодо створення «Полтавського патріотичного блоку». Під час неї до мене як до його ініціатора й організатора звертались із різних питань, зокрема цікавилися ставленням до нинішньої влади.

Я відверто заявив, що вважаю за потрібне змінити голову обласної державної адміністрації. Людина, яка обіймає зараз цю посаду, поводить себе непрофесійно, а часом просто інфантильно у вирішенні багатьох регіональних проблем.

До чого можуть призвести такі дії, як негативно може позначитися на добробуті людей безхребетність і безвідповідальність очільника Полтавської області, пояснювати, думаю, не варто.

Люди, які брали участь у Революції гідності, створили умови, аби ситуація в державі змінилася. Вони розраховували, що до влади прийдуть ті, хто зможе зламати стару систему, зможе змінити життя на краще не тільки для олігархів.

А хто прийшов? І що зробив, зокрема для полтавської громади? Чи почувають жителі регіону себе захищеними, об’єднаними, благополучними? Ні, цього немає! А минуло вже чимало часу відтоді, як нинішній губернатор області сів у своє крісло.

Більше того, і так складна ситуація дедалі погіршується. Саме тому я й заявив: керівництво Полтавщини потрібно змінити. Заявив і одразу відчув, що хоча у владних кабінетах сидять уже нові чиновники, по суті нічого не змінилося.

Адміністративна машина котиться тим самим маршрутом, що й раніше. І намагається розчавити людей, котрі ризикують стати в неї на шляху, стати на захист громади, а не власних, шкурних інтересів. Проти мене задіяли адміністративний ресурс.

Зробили це дуже швидко й топорно. У той же день, коли відбулася прес-конференція, коли пролунала думка про зміну обласного керівництва, мені було відмовлено в реєстрації кандидатом у народні депутати України.

Привід виявився цілковито надуманим. Аби тільки не допустити мене до виборчого процесу, відібрати право бути обраним, а жителів Полтавщини позбавити права вільно обирати своїх представників до вищого законодавчого органу держави.

Хіба за це люди стояли на Майдані?!

Я не склав руки. Я буду боротися. До Вищого адміністративного суду мною вже поданий позов із приводу відмови в реєстрації кандидатом. Я упевнений у своїй перемозі. Нашій із вами перемозі!"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов