Сьогодні в Україні відзначають День шахтаря

Сьогодні, 31 серпня, в Україні відзначаютьДень шахтаря. Це - професійне свято працівників вугільної промисловості України, який щорічно відзначається в останню неділю серпня.

Це свято було офіційно затверджено в СРСР міністріами вугільної промисловості  Засядьком та Оніком 10 вересня 1947 року. Перший раз День шахтаря відзначався 29 серпня 1948 року.

Для вугільно-видобувних міст і районів День шахтаря є головним святом, але нажаль цього року на Донба через неспокійну обстановку хочеться не святкувати, а хоча б мати мирне небо над головою. 

Професія шахтаря і так є вкрай небезпечною, а буквально декілька днів тому, 28 серпня в результаті пошкодження високовольтного кабелю, що живить шахту ім. Засядька в Донецьку, вугільне підприємство було знеструмлено. В результаті цього 104 гірники опинилися заблоковані під землею. Та нащастя, всі вони оперативно були виведені на поверхню.

Шахтарі — це дуже мужні люди, від яких залежить економічний розвиток держав. В умовах постійного подорожчання енергоресурсів вугілля багато фахівців називають стратегічною сировиною.

Бажаємо представникам цієї професії міцного здоров`я, вдалої роботи а головне - мирного життя шахтарському краю!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов