Кременчуцькі активісти вимагають терміново зібрати Штаб оборони Кременчука

Активісти кременчуцького"Майдану" вимагають від керівництва міста терміново зібрати Штаб оборони Кременчука через надзвичайну ситуацію що склалася через напад російських військ на Україну, повідомляє pplus.in.ua.

Відповідну вимогу оприлюднив представник міського Майдану Леонід Харченко.
Є декілька речей, які місто може прийняти самотужки, не очікуючи рішень ОБСЄ чи ради безпеки ООН з цього приводу.

«Слід прийняти звернення сесії міської ради з приводу агресії, яку проти України відкрито розпочала Росія. Слід також нарешті довести до логічного завершення створення окремого батальйону територіальної Самооборони Кременчука. Також слід встановити цілодобове патрулювання вулиць міста та відновити роботи всіх блок-постів на дорогах, які ведуть у Кременчук», - зазначив Леонід Харченко.

Як відомо, з учорашнього дня російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну одразу в двох напрямках. З цього приводу вже відбулося засіданні РНБО, де було прийнято ряд рішень, які прийнято під грифом «секретно». Також сьогодні з цього приводу вже за ініціативою Швейцарії буде проведено раду ОБСЕ. У свою чергу Україну ініціює проведення засідання ради Національної Безпеки ООН.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов