Військовослужбовці санітарної роти з Полтавщини прибули на Схід України

Санітарна автомобільна рота, яку було сформовано на Полтавщині, прибула в зону антитерористичної операції. Головним завданням підрозділу є евакуація поранених з поля бою до медичних закладів.

Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у м.Чернігів.

До складу підрозділу увійшли відмобілізовані військовослужбовці під час третьої хвилі часткової мобілізації, які мають досвід роботи у медичній галузі. Для виконання завдань за призначенням лікувально-профілактичні заклади області виділили для роти 45 санітарних автомобілів, що знаходились у резерві.

- Військові медики пройшли курс необхідної підготовки на базі одного з лікувальних закладів Міністерства оборони України, - зазначив відповідальний за комплектування підрозділу майор медичної служби Олександр Маляр. – Наразі підрозділ повністю готовий до виконання бойових завдань.

Матеріальну допомогу санітарній роті надали Полтавська обласна державна адміністрація з обласного бюджету та благодійні організації, волонтери, а також ряд підприємців та народних депутатів. На кошти, які вони передали військовим, було придбано засоби індивідуального захисту, зв’язку та інші необхідні воїнам речі. За інформацією Віктора Бугайчука, голови Полтавської ОДА, загальна сума допомог разом із волонтерськими коштами становить майже 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, за три дні до від`їзду санітарної роти полтавські підприємці назбирали кошти для того щоб придбати необхідні речі військовим.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов