Рада підприємців Полтави збирає кошти для полтавських бійців на Донбасі

У всіх розвинених країнах малий та середній бізнес є опорою економіки. Рада підприємців міста закликає Вас, підприємці Полтави та області, стати опорою наших добровольців, армії та МВС, що захищають мирне життя на Сході! Давайте допоможемо їм!!!

Рада підприємців міста підтримує прямі зв’язки з цілою низкою підрозділів та конкретними нашими земляками на фронті. Ваша допомога буде цільовою та конкретною, адже ми витрачаємо зібрані кошти на придбання необхідних речей.

Зараз потрібно придбати бронежилети,маскувальні халати, термобілизну та багато чого ще згідно списку. Координатором від Ради підприємців виступає Євген Дикань. У нього можна отримати інформацію про необхідні речі та звіт про витрату коштів. Фотозвіти рада підприємців викладає у соц.мережах, на сайті міської ради та запрошує на передачу допомоги телебачення.

Номер банківської картки у Приватбанку для перерахування коштів: 5457082901291372 , Євген Дикань.

Контактні телефони: (066) 8277797 та (067) 7132395, Євген.

Голова Ради підприємців міста Полтава:  Євген Дикань.

Члени Ради підприємців: Вадим Голобородов,  Юрій Левченко, Володимир Івченко,  Юрій Бойко, Ігор Балицький,  Максим Венгровський, Павло Рибка, Олена Регеда, Ольга Борисенко, Оксана Деркач, Лев Верига, Віктор Передерій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов