За останніми даними на Полтавщині найбільший попит мають кваліфіковані робітники з інструментом

За останніми статистичними даними в області за професійними групами найбільший попит на робочу силу на кінець червня 2014р. спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (26,2% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,2%) і працівників сфери торгівлі та послуг (15,0%).

Про це повідомляє провідний спеціаліст-економіст відділу статистики ринку праці управління статистики праці Головного управління статистики у Полтавській області Наталія Вовк.

Загалом, враховуячи стан ринку праці області у січні–червні 2014 року, середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) Полтавщини у січні–червні 2014р. становила 352,2 тис. осіб.

На кінець червня 2014р. в державній службі зайнятості було зареєстровано 19,8 тис. безробітних. Допомогу по безробіттю отримували майже 80% осіб, які мали статус безробітного.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець червня 2014р. становив 2,2% населення працездатного віку.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами-підприємцями до державної служби зайнятості, на кінець червня 2014р. становила 2,2 тис., навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) – 9 осіб.

За сприяння державної служби зайнятості упродовж січня–червня 2014р. було працевлаштовано 15,9 тис. осіб, або 34,4% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді. Кожний другий безробітний отримав роботу у сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві, кожний шостий – у переробній промисловості.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов