Полтавців запрошують допомогти дітям з притулку для неповнолітніх зібрати необхідні речі до школи

Громадське об"єднання "Порада" пропонує допомогти дітям з притулку для неповнолітніх і зібрати необхідні речі до школи. Для цього потрібно прийти 1го вересня, о 14-й годині на вулицю Халтуріна 5 хоча б з найпростішими речами до школи.

Зокрема організація запрошує усіх небайдужих, а також всі можливі та неможливі політичні партії, формальні та неформальні групи, депутатів усіх рівнів, що так гаряче кохають рідну землю долучитися до благодійної акції присвяченій Дню Знань.

Мова йде про обласний притулок для неповнолітніх що на вулиці Халтуріна 5, там близько 10-ти діточок будуть йти до школи вперше 1го вересня.

"Згадайте свій Перший дзвіночок і подумайте,чим Ви особисто можете допомогти дітям в День Знань!!! До речі,там є ще діти,котрим і до школи далеко і котрі вже були на Першому Дзвонику. Гроші дітям не потрібні. Можливо Ви маєте дитячі речі, котрі можна ще використати,все що потрібно для школи,зрозуміло, що або нове,чи в гарному стані, а також засоби гігієни.

Не будьте байдужими!!!Збір 1го вересня, о 14- й годині." - пишуть у повідомленні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов