Перша українська соціальна мережа досягла позначки у 200 тисяч користувачів

Соціальна мережа WEUA перейшла межу у 200 тис. зареєстрованих користувачів.

Представники WeUa інформують про збільшення популярності соціальної мережі серед відомих особистостей, а саме такаих як: поетеса Анастасія Дмитрук, співачка Еріка, Ейва Муза,  гурт «МЕРІ», «Rock-H», «ТНМК» та журналіст Віталій Портніков. В цей час найбільша радіо-хвиля західної України FM-Галичина заявило про видалення своїх сторінок із російських соціальних мереж та повноцінний перехід на weua.info, також офіційно до проекту долучилась «Львівська газета» та інформаційне агентства «Galnet».

Команда розробників інформує про продовження роботи над версією WEUA 2.0., яка буде принципово новою у всіх сенсах, з оновленим набором функцій та якістю найвищого ґатунку. Вихід нової версії планується через 3 місяці.

Позначка у 200 тисяч користуваців свідчить про збільшення популярності українського продукту на IT-ринку. Долучення відомих особистостей заохочує потенційних користувачів для  приєднання до WeUa, що в свою чергу збільшує попит на українську культуру.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов