Уряд очікує виділення Україні 2 мільярдів доларів від МВФ та Світового банку

Уряд України очікує рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду 29 серпня про виділення Україні наступного траншу розміром 1,4 мільярда доларів США: «Це буде означати, що загалом разом із коштами Світового банку Україна отримає близько 2 мільярдів доларів», - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні Уряду.

Також Яценюк написав у себе на сторінці в Фейсбук, що рішення про виділення траншу є показником того, що уряд рухається у вірному напрямку:
"Складну ситуацію, ми продовжуємо нашу співпрацю з МВФ, Світовим банком й іншими іноземними кредиторами. Саме вони дають оцінку ефективності українських економічних реформ. І Уряд очікує на таку оцінку 29 серпня, коли відбудеться засідання Ради директорів Міжнародного валютного фонду. Кредити дають тільки тоді, коли бачать, що в країні проходять реформи і зміни. Якщо 29 числа МВФ прийме рішення про виділення наступного траншу в розмірі 1,4 мільярда доларів США, це означатиме, що ми рухаємося в правильному напрямку.
Мене не задовольняє швидкість і глибина цих реформ, але той поступ, який сьогодні у нас є, дає можливість сподіватися на економічну стабілізацію після того, коли в країні буде мир. А за мир в сучасних умовах треба боротися."

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов