Свободівці Кременчуцького району зібрали більше 7 тон гуманітарної допомоги військовим

За три тижні активістам Кременчуцької районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вдалося зібрати більше семи тон гуманітарної допомоги. 

Продукти харчування, засоби гігієни, печиво, вода, захисна амуніція і навіть електричні стабілізатори – це лише маленький перелік того, що передала на передову протягом трьох тижнів своїм землякам-військовим Кременчуцька громада.

Свободівці дякують громадам Бондарів, Заруддя, Запсілля, Чечелевого, Білецьківки, Піщаного, Кривушів і Пришиба, які приєдналися до акції зі збору гуманітарної допомоги.

Зупинятися активісти не збираються й планують тільки набирати обертів, щоби максимально забезпечувати захисників держави.

"Мобілізація людей і те, як вони відгукуються на заклики допомогти, демонструє, що весь народний тил акумулює сили в боротьбі з ворогом. Ми спостерігаємо за тим, як Москва намагається розіграти трагікомедію з гуманітарною допомогою. Натомість українське суспільство утверджує, що саме здатне утримувати свою армію та допомагати східним регіонам в цей непростий час", – прокоментував ситуацію уповноважений комітету з гуманітарного забезпечення війська від ВО "Свобода" по Кременчуцькому району Євген Ковальчук.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов