Закодований Шевченко

14 цитат Тараса Шевченка стріт-арт художник Єжи Коноп'є зашифрував у к'ю-ар коди(QR-code). Тепер близько 888 аркушів із закодованими віршами Кобзаря висять на дошках оголошень у Києві.

"Розвішував роботи сам: частину тиждень тому, другу частину у ніч з понеділка на вівторок. Обклеїв вздовж і поперек весь Поділ, усю вулицю Велику Васильківську, Антоновича, трохи на вул. Саксаганського, трохи на Нивках і Сирці. Обирав ті вулиці, де ходить багато людей. Заклеїв Шевченком не тільки оголошення про оренду квартир, але й такі, що пропонували різні кредити і ворожіння," - розповідає Єжи. "Зашифрований Шевченко - це інтерактив, загравання із перехожими, спосіб запропонувати людям подумати, що там написано. Є люди, які одразу розуміють, сканують код телефоном і читають. Є такі, які не знають, що це означає. Якось їхав у метро, мав із собою ці аркуші, вкладав у рекламні віконця у вагоні. Хлопець молодший за мене підійшов і запитав, що це таке. Я відсканував код своїм телефоном, дав прочитати цитату - йому дуже сподобалась ідея. QR-код це частина сучасного життя, для споживацького суспільства ці коди звичні і знайомі, тому у мене - Шевченко у сучасній обгортці. Найбільше часу зайняло розклеювання аркушів - працював більше 10 годин і витратив близько літра клею. Поки клеїв вночі, стомився під ранок, приліг на лавці на бульварі Шевченка відпочити. Недалеко від мене лежала і відпочивала пара молодих людей - це справжня міська романтика."

Митець Єжи Коноп'є вже не вперше креативно працює із текстами Тараса Шевченка. Раніше цього року він розклеїв на дошках у вигляді оголошень вірш "Кохайтеся чорноброві", на парканах у тій самій манері розвісив "Садок вишневий коло хати". Усі ці акції художник присвятив 200-літньому ювілею Шевченка.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов