Про стан споживчих цін у липні 2014 року

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у липні 2014р. по Полтавській області становив 100,4%.

На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,7%. Найбільше (на 35,4%) подешевшали овочі. Нижчими в ціні стали сир і м’який сир (творог) на 0,8%, молоко, масло – на 0,7%, сметана – на 0,6%, сало – на 0,1%. Разом з тим дорожчими стали яйця на 14,9%, м’ясо та м’ясопродукти – на 4,6%, олія соняшникова – на 3,9%, макаронні вироби – на 3,8%, рис, безалкогольні напої – на 2,6%, маргарин – на 2,5%, хліб – на 2,3%, фрукти – на 1,8%, цукор – на 1,0%, продукти переробки зернових – на 0,6%, риба та продукти з риби – на 0,5%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 2,2%, у тому числі алкогольні напої – на 3,6%, тютюнові вироби – на 1,4%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,9% відбулось головним чином через підвищення плати за гарячу воду на 47,6%, каналізацію – на 27,9%, водопостачання – на 10,9%. Крім того, на 1,0% зросла вартість утримання та ремонту житла.

У сфері охорони здоров’я в цілому ціни зросли на 0,8%, що зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1,2%, амбулаторних послуг – на 0,8%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,7% пов’язано з подорожчанням пасажирських перевезень автодорожнім транспортом на 3,1%, зростанням в ціні транспортних засобів на 1,5%, палива та мастил – на 1,2%.

На 0,1–2,9% підвищились ціни у сферах освіти, зв’язку, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, послуги ресторанів та готелів, у сфері відпочинку і культури. Водночас було зафіксовано сезонне зниження цін на одяг і взуття (на 3,3%).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов