Працівники Кременчуцької виправної колонії (№69), що на Полтавщині, відправили благодійну допомогу українським військовослужбовцям

На даний час країна переживає нелегкі часи та потребує підтримки від кожного громадянина. Патріотизм і самоорганізація населення в наданні будь-якої допомоги важлива і необхідна.

За ініціативи працівників Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) придбано продукти харчування та предмети першої необхідності, які було направлено військовослужбовцям роти спеціального призначення «Кременчук», що дислокована на сході країни та приймає участь у антитерористичній операції.

Зазвичай, про надання допомоги не розповідають. Та ми сьогодні про це говоримо, щоб своїм прикладом ініціювати та спонукати інших людей і колективи не залишатися байдужими і і прийняти участь по наданню допомоги військовослужбовцям, що відстоюють цілісність України та життя людей.Поки ми підтримуємо один одного – поки ми єдині»,- зазначив начальник Кременчуцької ВК (№69) підполковник внутрішньої служби Сергій Старінка.

234Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов