Червоний хрест не знає про гуманітарний вантаж.

Червоному хресту не повідомляли про те, що гуманітарний вантаж з Росії перевантажать на кордоні 

Про це УНІАН повідомив координатор зі зв'язків із громадськістю МКЧХ у Києві Андре Лерш. 

Відповідаючи на питання, чи може Міжнародний комітет Червоного Хреста підтвердити інформацію про те, що гуманітарний вантаж з Росії дійде до кордону з Україною і буде перевантажений в орендований автотранспорт, він сказав: «На даний момент у нас немає інформації від партнерів з боку України і з боку Росії».

«Мені дуже важко коментувати всі ці заяви, які можна читати в різних ЗМІ», - відзначив Лерш і додав, що «ще багато технічних питань поки що обговорюються». 

Як повідомляв УНІАН, 12 серпня Росія відправила з-під Москви названі нею "гуманітарним конвоєм" майже 300 вантажівок, які мають доставити гуманітарну допомогу жителям Луганська, які вже кілька днів живуть в місті без електроенергії, води і зв'язку через бої підтримуваних Росією терористів з українською армією. 

Ряд західних політиків заявили, що російська влада може використати гуманітарну ситуацію на Донбасі для того, щоб ввести свої війська в Україну.

12 серпня заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий заявляв, що гуманітарний вантаж з Росії дійде до кордону з Україною та буде перевантажений і ніякого супроводу вантажу не передбачається.

Сьогодні, 13 серпня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив: «Жодний путінський «гуманітарний конвой» не буде пропущено через територію Харківської області. Провокація цинічного агресора на нашій території не припустима».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов