Парламент передав автомобілі зі свого автопарку на потреби АТО

Верховна Рада України у вівторок ухвалила Постанову про передачу окремого майна, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, на баланс Міністерства внутрішніх справ України, внесену Головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим.

«За» ухвалення документа проголосували 303 народних депутати України.

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, представляючи проект Постанови, зазначив, що нині практично повністю знищена матеріально-технічна база діяльності органів внутрішніх справ, що діють на територіях, звільнених від терористів у ході антитерористичної операції.

Тому, сказав О.Турчинов, вноситься пропозиція «відмовитися від значного автопарку Верховної Ради, і передати його працівникам силових структур, які працюють у звільнених  містах, містечках, селах і селищах Донецької і Луганської областей».

Відповідно до документа, з балансу Автобази Управління справами Апарату Верховної Ради України на баланс Міністерства внутрішніх справ України передається 41 автомобіль, і Апарату Верховної Ради України доручається забезпечити у двотижневий строк передачу зазначеного у додатку майна відповідно до законодавства України.

О.Турчинов також підтримав пропозиції парламентаріїв щодо передачі органам влади і силовим структурам, які працюють у зоні АТО, додаткового майна, запропонувавши депутатам звертатися з відповідними пропозиціями до Комітету з питань Регламенту і Апарату Верховної Ради.

«Верховна Рада вперше віддає майно, - раніше вона тільки брала додатковий ресурс, - зазначив О.Турчинов після голосування. - А зараз ми не тільки зменшили фінансування Парламенту, але й реально віддаємо майно, яке може працювати на нашу країну».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов