80% доріг Полтавщини потребують капремонту

Місцева мережа автомобільних доріг у Полтавській області зараз перебуває у неналежному стані. Понад 80% автошляхів потребують капітального ремонту.

Про це сказав начальник відділу дорожнього господарства департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Віталій Глуховеря, коментуючи Новинам Полтавщини концепцію реформування системи державного управління дорогами загального користування.

«Ця концепція передбачає передачу повноважень управління місцевими дорогами, більшої частини усіх доріг загального користування, на обласний рівень. Зараз підготовлений новий законопроект, який передбачає передачу доріг місцевого значення у власність територіальній громаді. Тобто – комунальну власність», – розповів Віталій Глуховеря.

Він також зауважив, що з реалізацією цього законопроекту є ряд проблем. Адже, крім повноважень розпоряджатися цими дорога, є необхідність їх утримувати на належному експлуатаційному рівні. На це потрібні значні кошти.

«Більше того: дороги треба ремонтувати. А передача доріг у власність територіальним громадам без забезпечення ремонту і відсутністю фінансування на їх утримання є проблемою для громади області», – вважає начальник відділу дорожнього господарства.

Віталій Глуховеря переконаний: спочатку потрібно привести дороги у належний стан, щоб по них можна було рухатися з нормальною швидкістю, а вже потім передавати їх на утримання територіальній громаді.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов