Понад 7,4 млрд грн. мобілізували до бюджетів усіх рівнів органи доходів і зборів області з початку року

Про це повідомило Головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов, відзначивши також, що збір до державного бюджету в тому числі склав більш ніж 5,5 млрд.грн платежів.

За січень-липень поточного року до місцевих бюджетів області надійшло платежів в сумі близько 2 млрд.грн., в тому числі: податку на доходи фізичних осіб – понад 1,3 млрд.грн., плати за землю – 299,8 млн.грн. та єдиного податку – 120,4 млн.гривень.

За 7 місяців 2014 року у порівнянні з відповідним періодом 2013 року зріс рівень збору платежів до зведеного бюджету у сiльському господарстві, лiсовому господарстві та рибному господарстві на 21,6 млн.грн., або на 7%. В будівництві збір платежів підвищився на 12,1%, або на 39,1 млн.грн. У сфері торгівлі додаткові надходження коштів в бюджет становлять 14,1 млн.грн., або 5,6 %. Від підприємств транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності збір податків збільшився на 45 млн.грн., або на 20,5%.

Проте, досягнуті темпи збору податків в провідних сферах економіки не дозволили перекрити зменшення надходжень в промисловості, бо промисловість є провідною галуззю в наповненні дохідної частини бюджету і займає 71,4% в загальній сумі збору платежів до зведеного бюджету. Збір платежів в промисловості за 7 місяців 2014 року склав понад 5,3 млрд.грн. Найбільший рівень збору платежів в промисловості забезпечують підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів – більш ніж 3 млрд.грн., або 57,2% від загальної суми збору платежів в промисловості та виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення – понад 1,1 млрд.грн., або 22,3 %.

При загальному зменшенні збору платежів до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців 2014 року в промисловості в цілому, в розрізі промислових видів діяльності збільшився збір платежів у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційного повітря – на 129,6 млн.грн., або на 57,3%, інших видах переробної промисловості, ремонту і монтажу машин і устаткування - на 9,2 млн.грн., або на 27,4%, у виробництві машин і устаткування - на 8,1 млн.грн., або на 12,1%, у виробництві електричного устаткування - на 3,8 млн.грн., або на 13,6%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування - на 1,1 млн.грн., або на 2,6%.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов