Народження комп'ютеру

«Я не довіряю комп'ютеру, якого не можу підняти»— Стів Джобс

До того, як компанія IBM випустила перший персональний комп'ютер , користування цією машиною було дуже дорогим. Це справжнє диво техніки могли собі дозволити тільки найбагатші люди. Переважно комп'ютери можна було зустріти у великих компаніях, дослідницьких установах і деяких державних структурах.

«Ми зробили кнопочки на екрані такими гарненькими, що вам захочеться їх лизнути»— Стів Джобс

Сервис ноутбуков: Ремонт ноутбуков, замена экранов, ремонт ноутбуков Acer,Asus,HP,Dell,Lenovo,Sony

Все змінилося 12 серпня 1981 року, коли компанія IBM випустила перший персональний комп'ютер. Вартість першого ПК становила 1 565 доларів. Цей комп'ютер був досить примітивним, але при цьому не займав багато місця в кімнаті, як звичні тоді комп'ютерні машини. Компанія IBM випустила перший персональний комп'ютер із процесором Intel 8088. Його тактова частота досягала 4,77 мегагерца, а оперативна пам'ять не перевищувала 64 кілобайт. Крім того, перший ПК не був оснащений вінчестером і дисководом. Останній можна було придбати окремо.

За один рік після надходження в продаж ПК комп'ютери IBМ купили 130 тисяч користувачів у всьому світі. А в 2000 році були опубліковані дані про те, що ПК купили з моменту їх появи 140 мільйонів осіб. Сьогодні без персонального комп'ютера практично не можна уявити роботу будь-якої галузі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов