В Україні подорожчала вартість квитків у потягах на 10%

Відучора тарифи на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення зростуть на 10%.

Наступна хвиля подорожчання спостерігатиметься з 1 жовтня.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці". "
Тарифи на проїзд у пасажирських поїздах будуть проіндексовані з 8 серпня і 1 жовтня цього року. Вартість проїзду збільшиться двічі - по 10% в усіх категоріях пасажирських вагонів, крім вагонів СВ і поїздів Інтерсіті +", - йдеться в повідомленні.
iндексація тарифів відбудеться на підставі наказу Мінінфраструктури від 21.07.2014 № 332 "Про затвердження змін до тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні". Таким чином, підвищення тарифів у грудні 2014 р. (порівняно з груднем 2013 р.) складе 21%.
"Зокрема, наразі вартість проїзду в плацкартному вагоні фірмового поїзда за маршрутом Київ - Харків (489 км) складає 115,40 грн, у купейному вагоні - 207,94 грн. Після першого етапу підвищення тарифів вартість проїзду в плацкартному вагоні збільшиться на 8,84 грн і складе 124,24 грн, у купейному - на 18,1 грн і складе 226,04 грн. Після другого етапу - з 1 жовтня 2014 р. - вартість проїзду навіть зменшиться, адже діятиме нижчий коефіцієнт періоду року - 0,93. Так, у плацкартному вагоні на зазначеному маршруті в жовтні вартість проїзду зменшиться на 4,27 грн і складе 119,97 грн, у купейному - відповідно зменшиться на 8,75 грн і складе 217,29 грн", - йдеться в повідомленні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов