Результативний круглий стіл

Сьогодні відбувся круглий стіл в Полтавському краєзнавчому музеї.

Мета заходу повідомлялося раніше, і присутні доповідачі та експерти серед яких були : Доцент кафедри економіки та менеджмету Калініченко Олександр Володимирович, організатор круглого столу Олег Слизько, координатор Полтавської делегації Студреспубліки Юлія Бобир, представники місцевої влади та коуч-тренери, які плідно попрацювали.

Лунали цікаві пропозиції та інструменти впливу на владу. Серед нововведених пропозицій було: децентралізувати владу, створити віртуальний суверенітет (інтерактивний сайт для громадян з метою оцінки та голосування болючих тем), створення віджету-гаджету для мобільних користувачів де б вони моголи слідкувати за місцевими оновленнями новин та проводити голосування, переформувати сайт Міської ради і зробити прозорі операції з закупівалі та проведення тендерів, шляхом відкритих для громадян електронних операцій.

Загалом, пропозиції були досить новаторськими для Полтавщини і навіть представники місцевої влади виявили бажання переформатувати сайт якщо організатор та його команда нададуть своє бачення того, яким він має бути.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов