Мати покинула дітей у лісі на смерть

Правохоронці Козельщинського району три дні шукали багатодітну матір із трьома дітьми, які не повернулися додому.

30 липня жінка пішла із дітьми на місцевий пляж, і її слід зник. Чоловік звернувся до міліції. Через кілька днів стало відомо, що мати була в Комсомольську, а дітей вона покинула в лісі. Старшій дівчинці 5 років, середньому хлопчикові – 3, а молодшій доньці – лише 1 рік. Найменша дівчинка не вижила. Як розповіли у Козельщинському райвідділі міліції, експертиза встановила, що дитина загинула через виснаження.

У селі кажуть: гуляща мати покинула дітей, а сама подалася в мандри. Те, що жінка любила випити і погуляти, односельці знали і раніше, але не бачили, щоб діти ходили по селу голодні. Разом із тим відомо, що в горе-матері є ще і старший син, стосовно нього вона позбавлена батьківських прав.

Наразі жінка знаходиться під арештом. Двоє дітей (5 і 3 роки) перебувають у лікарні, адже кілька днів вони були без їжі і води.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов