Розвиток індивіда - розвиток нації

Студреспубліка готує солдатів по боротьбі з аморфністю і деградацією молоді. 25-23 серпня відбудеться фінал XVI Студреспубліки у новому форматі – більше змісту, менше розваг. Ситуація в країні змушує нас не просто, як всі навколо, аналізувати чому саме так відбулося та шукати винних, але думати над тим, якою ж саме повинна бути: «Модель України в умовах нового світового порядку». Підготовлена команда полтавських студентів буде захищати честь регіону та шукати інноваційні шляхи вирішення державних проблем. До полтавського магістрату увійшло 10 амбітних республіканців на чолі з координатором області Юлією Бобир. Гра обіцяє бути важкою та подекуди й жорстокою як саме життя, тому ще перед початком "обраним" з магістрату необхідно було виконати ряд завданнь, серед яких: реклама та розповсюдження інформації про Студенську республіку, організація суспільно-корисної справи та проведення масового заходу. Студенти підійшли з самого початку серйозно до вирішення цих завдань, адже кожен розуміє - що не час для імітації роботи, час діяти! Воно й не дивно що одноразовістю ці заходи не обмежаться, адже республіканська ідеологія заснована на почутті відповідальності не лише за себе а й за ближнього. Тому полтавці ще неоднаразово будуть бачити цих завзятих юнаків в дії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов