Сьогодні День народження шампанського

Сьогодні у світі відзначають День народження шампанського. 
4 серпня 1668 року економ при абатстві Отвільер П'єра Періньйон запропонував своїм братам по абатству випробувати незвичайне вино зі сріблястими бульбашками і прозорою піною. відтоді 4 серпня і стало Днем народження шампанського.

Періньон був відповідальним за продовольчі запаси і льох в абатстві. Він також захоплювався різними експериментами, що стосуються виробництва вин.

Творець першого ігристого вина також запропонував вперше використовувати коркову пробку.

Технологія виготовлення ігристого вина була розкрита офіційно через 50 років після Дня народження шампанського. Це зробив абат Федина в 1718 році.

Масовий продаж шампанського почався в 1728 році.

Першою фірмою, яка випускала шампанське у виробничих масштабах, стала компанія «Рюінар».

Особливо популярним шампанське стало в кінці 19 століття. Його виробництвом почали займатися багато країн світу. Щоб прибрати конкурентів на ринку виробництва шампанського, Франція прийняла закон, який дозволяв так називати тільки вина, які виготовлені безпосередньо в Шампані. Це сталося після першої світової війни.

А як правильно відкривати шампанське, можна переглянути на відео нижче.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов