Вперше за роки незалежності День ВДВ в Україні солдати зустрінуть на передовій

Сьогодні 2-го серпня в Україні відзначають День високомобільних десантних військ. Цього року українські десантники вперше за роки незалежності зустрічають професійне свято на передовій в Україні. Бравада попередніх невійськових років змінилася справжніми подвигами на сході України.

Президент України Петро Порошенко привітав українських десантників з Днем ВДВ, повідомляє прес-служба глави держави:


Шановні воїни-десантники!
Вітаю вас із Днем високомобільних десантних військ.
"Крилата піхота" вписала багато яскравих сторінок до літопису Збройних Сил нашої країни.
Воїни у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовому обов'язку.
Ви - еліта українського війська. На вашу мужність, силу, незламний характер покладається нині вся наша країна.
За останні місяці ви вкрили себе славою легендарних воїнів, які - на передньому краї боротьби за Україну, за її волю, за честь і незалежність, за народ.
Впевнений, що з вашою допомогою ми відновимо мир. Як писав наш великий класик Іван Котляревський: "Любов к Отчизні де героїть, там сила вража не устоїть"!
Вірю, ви повернетесь до своїх рідних уславленими переможцями.
Знаю, на нас чекають щасливі мирні часи.

Слава Україні! Слава українським воїнам-десантникам! Героям - слава!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов