Сьогодні професійне свято відзначають інкасатори

1 серпня выдзначають День інкасатора. Це - професійне свято всіх тих, чиє життя і робота пов'язані з інкасаторської службою. Дата святкування Дня інкасатора пов'язана зі створенням першої інкасації при Державному банку СРСР. Сталося це в 1939 році.

Хоча День інкасатора був заснований тільки в минулому столітті, робота інкасатора була затребувана здавна, оскільки людина завжди потребувала охорони своїх грошових коштів та інших цінностей. Прототипом сучасних служб інкасації можна вважати дружини князів та бояр Київської Русі. Вони забезпечували охорону товарів, які перевозили торговельні каравани по країні.

Пізніше для супроводження товарів і цінностей почали спеціально наймати людей, яким довіряли і яких вважали здатними захистити цінності від грабіжників.

Ближче до нашого часу, коли з'явилися підприємства торгівлі та банки, інкасатори стали особливо затребуваними. Зараз робота людей, які відзначають День інкасатора, переважно полягає в зборі та перевезення грошових коштів із магазинів та підприємств до банківських установ і т.д. У сучасному суспільстві образ інкасатора незмінно асоціюється з «валізою з грошима». У перекладі з італійської саме слово «інкасація» і означає «класти до ящика».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов