Працівники КВІ Полтавщини взяли участь у проекті Міжнародної організації «СНІД Фонд Схід-Захід»

Днями працівники Київського та Октябрського районних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області взяли участь у проекті « Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», що відбувся на території готельного комплексу « Пуща лісова» в селі Мощун, Київської області.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Даний проект був організований Міжнародною організацією «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West, AFEW), що здійснює свою діяльність в галузі суспільної охорони здоров'я, мета якої – знизити вплив ВІЛ-інфекції у Східній Європі та Центральній Азії. Дана організація застосовує новаторські та проактивні підходи й активно сприяє обміну знань на міжнародному та регіональному рівнях. 

Залучили працівників кримінально-виконавчої інспекції Полтавщини до даного заходу благодійний фонд «Громадське здоров’я», з якими Полтавський МРВ КВІ управління ДПтС в Полтавській області співпрацює вже близько трьох років.

Тема даного проекту «Сучасні методи профілактики ризикованої поведінки серед неповнолітніх», що організований з метою розповсюдження досвіду та вирішення проблемних ситуацій і питань щодо надання допомоги молодим споживачам наркотиків, отримання нової інформації, навиків та ідей, розвиток новітніх підходів та стратегій.

У ході реалізації завдань даного проекту для учасників заходу високо кваліфікованими психологами проводились тренінги, де присутні мали змогу поділитись досвідом роботи у даній сфері з іншими, а також набути нових знань.

Працівники КВІ Полтавщини, що взяли участь у проекті повернулись з гарними враженнями та позитивними емоціями. Вони обов’язково поділяться набутими знаннями з колегами та будуть застосовувати їх у своїй роботі.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов