Ув’язнені на Полтавщині шиють чохли для бронежилетів

30 липня на базі Полтавської виправної колонії №64 відбулось виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань залучення промислового потенціалу установ виконання покарань Полтавської області в економіку регіону.

Основним питанням, що розглядалося на нараді було виконання Програми регіональних замовлень установами виконання покарань області та перспективи співпраці установ пенітенціарної служби з підприємствами та організаціями області.

До початку засідання всі присутні мали змогу безпосередньо ознайомитись з виставкою продукції, що виготовляютьу виправній колонії №64. Були представлені зразки металоконструкції, виробів з дерева, швейні вироби.

Найбільш важлива продукція для України нині – засоби захисту військовослужбовців, що перебувають в зоні АТО. Тож в колонії №64 освоїли пошив чохлів для бронежилетів.

«Чохли хорошої якості, – ділиться враженням від побаченого Роман Товстий, заступник голови ОДА. – Тканина  дозволяє тілу дихати, багато кишень – і для набоїв, і для рації, і для аптечки. Важливо також, що собівартість значно нижча, ніж на інших підприємствах. Робота з пошиття одного чохла обходиться в межах 100 гривень. Звичай   но, ще треба врахувати вартість тканин, які колонія закуповує у постачальників. Але все одно собівартість такого чохла буде за собівартістю значно нижчою, ніж у приватних фірмах».

Роман Товстий говорить: важливо допомагати таким установам із пошуком замовників на продукцію. Адже виправна колонія є державною, утримується за кошти платників податків. А враховуючи нинішню економічну скруту, установа змушена заробляти на утримання в’язнів. «На утримання однієї людини колонія отримує фінансування від держави лише на 30%, усе інше запробляють самотужки», - розповідає Роман Товстий.  

Учасники засідання ознайомились  з виробничим процесом, налагодженим у колонії. Установа має багатопрофільне виробництво. Роман Товстий говорить: окрім виготовлення різноманітних товарів широкого вжитку, деталей для інших підприємств, в’язні також працюють на підсобних сільськогосподарських підприємствах. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов