В ПНТУ відбулося урочистое прийняття військової присяги курсантами (Фото)

30 липня 2014 року під час урочистого прийняття військової присяги курсантами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, обласна рада наряду з університетом вкотре активно підтримала мужніх бійців – захисників нашої держави.

Про це повідомляє прес-служба ПолтНТУ.

У цей складний для нашої країни час, виконуючи свій патріотичний обов’язок, Полтавська обласна рада і ПолтНТУ активно долучаються до програми доброчинної допомоги Збройним силам України. Матеріальна допомога, надана за ініціативою голови Полтавської обласної ради Петра Ворони та ректора ПолтНТУ, депутата Полтавської обласної ради, професора Володимира Онищенка, була направлена учасникам АТО.

Від Полтавської обласної ради до майбутніх офіцерів запасу з вітальним словом звернувся заступник голови Володимир Марченко: «Дивлячись на наших юнаків, можна сказати, що вони вже дійсно підготовлені хлопці, патріоти нашої держави! Сьогодні відчувався їх дух і настрій. Вони розуміють, в який час ми живемо, яка важлива і серйозна місія покладена на їх плечі».

На сьогоднішній день найважливішим є забезпечення учасників антитерористичної операції надійною амуніцією та якісним обмундируванням, адже для перемоги одного бойового духу замало.

За ініціативою голови Полтавської обласної ради Петра Ворони та ректора ПолтНТУ, депутата Полтавської обласної ради, професора Володимира Онищенка, особовий склад третього територіального вузла урядового зв’язку Держcпецзв’язку (м. Миргород), який виконує завдання в зоні АТО, отримав адресну допомогу від ректорату університету. Учасникам антитерористичної операції – військовослужбовцям військових частин, які дислоковані у місті Миргород та мають гостру потребу в обладнанні та спорядженні, ректоратом придбано та передано меру м. Миргород Сергію Соломасі необхідне військове обмундирування.

Посильна матеріальна допомога від посадовців та освітян – це неабиякий прояв патріотизму та небайдужого відношення до долі України.

Міський голова м. Миргород Сергій Соломаха висловив щирі слова вдячності за увагу Полтавській обласній раді та ректорату ПолтНТУ до потреб військовослужбовців.

56 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов