Сьогодні у світі відзначають День тигра

29 липня відзначають День тигра. Спецыальний день для цього хижака заснували не так давно - чотири роки тому на Міжнародному форумі з проблем збереження популяції тигра. Проте проблема збереження цього виду з кожним роком все гостріша - всього у світі в дикій природі залишається не більше 5 тисяч тигрів.

Найбільша загроза для тигрів - браконьєри. Товстосуми по всьому світу з радістю прикрашають свої будинки смугастими шкурами. І це попри всі закони, які мали б охороняти хижака. Далі всіх у цьому напрямку пішла Росія. За вбивство та продаж цих тварин, їхнього м'яса чи опудал там віднедавна запровадили тюремний термін - до семи років.

Про це повідомляють світові ЗМІ.

Тигр менше ніж 100 років тому населяв величезну територію від східної Туреччини і Каспію до Далекого Сходу Росії на півночі і острова Балі на півдні. Однак, за останні 100 років чисельність цих хижаків у світі скоротилася. У ряді регіонів великі кішки зникли зовсім - на Закавказзі (1930-і рр.), у Середній Азії (1960-і рр.), на о.Балі та Ява (Індонезія, 1960-1980-і рр.). Зараз цей вид зберігся на території 14 країн - Бангладеш, Бутан, В'єтнам, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, КНДР (не підтверджено), Лаос, Малайзія, М'янма, Непал, Росія, Таїланд.

Загальний вигляд тигра значно більш "котячий", ніж у лева. Тіло у представника цього виду витягнуте, гнучке, голова округла, ноги короткі, хвіст довгий, рівномірно опушений. Здобиччю тигрові як правило служать різні копитні звірі, в першу чергу кабани, олені, козулі, а також і інші тварини, включаючи крокодилів, черепах, рибу, крабів, комах. Мешканців водойм крупному смугастому хижакові ловити неважко, оскільки це єдина кішка, яка не боїться води і любить плавати. Вони з легкістю пересуваються по землі і без зусиль лазять по деревах. Хижак в гонитві за здобиччю може розвивати велику швидкість (до 60 км/год), так що жертві втекти від переслідування дуже важко.

У світі налічується шість підвидів тигра: бенгальський, або королівський бенгальський тигр, індокитайський тигр, малайський тигр, суматранський тигр, амурський тигр і південно-китайський тигр. Останній підвид з великою вірогідністю вже щез або щезне в природі найближчим часом, а три підвиди на даний час вже повністю знищені (балійський тигр, яванський тигр, каспійський (туранський, персидський) тигр).

За останні сто років популяція тигрів скоротилася в 25 разів і продовжує зменшуватися. Країни, де мешкають тигри, вже давно почали перейматися проблемою відродження виду.

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов