Яценюк закликає депутатів прийти в четвер у Верховну Раду

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, сьогодні звернувся до депутатів виставивши пост у себе на сайті та в соц.мережі, з вимогою прийти і проголосувати за всі життєво необхідні для країни закони на даному етапі.

Звернення навіть перекладено на англійську. до вашої уваги подаємо без змін україномовну версію: 

"Уряд повторно вносить до Парламенту всі закони, які необхідні країні. Звертаюсь до всіх членів ВР - незалежно від їхнього політичного окрасу та бажання виграти на наступних парламентських виборах - прийти в четвер у Верховну Раду.
Позачергова сесія Парламенту – перше. Всі депутати до залу ВР – друге. Голосування за всі законопроекти, які вніс Уряд і які відповідають тим пропозиціям, які вносили депутати Парламенту – третє. Прийняття змін до держбюджету, прийняття змін до Податкового кодексу, схвалення рішення щодо української газотранспортної системи – це ключові речі, які повинні бути на порядку денному країни.
Якщо ми це приймаємо, ми маємо чим фінансувати Збройні Сили, ми маємо чим відновлювати Донецьк і Луганськ, ми маємо як допомагати всій Україні в цілому і ми отримуємо від МВФ і Світового банку 1,5 мільярда доларів США. Якщо ми це не приймаємо, то ми це все не отримуємо.
І тому моя категорична вимога до депутатів – прийти в парламент і проголосувати. На їхні рейтинги це ніяк не вплине. Це політична відповідальність Уряду України, і ми цю відповідальність на себе взяли."

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов