Полтава запускає власне «громадське телебачення»

27 липня відбулися установчі збори громадської організації "Полтавське громадське телебачення" (Полтавське ТБ). До складу громадської організації увійшли 11 представників місцевих газет, інтернет-видань та телевізійних ЗМІ.

Засновники затвердили статут, визначили Редакційну та Програмну раду. Головою ГО одностайно обрали Богдана Зв'ягольського - громадського активіста й основного ініціатора проекту.

"На сьогодняшній день у Полтаві немає обьективного і незаангажованого телеканалу. На власному досвіді довелося переконатися з комерційною сутністю місцевих телеканалів. Тоді й виникла ідея вільного і незалежного телебачення. Зараз найкращим прикладом є hromadske.tv - зазначив Богдан Зв'ягольський. - Тож тепер плануємо створити і в Полтаві такий майданчик де всі бажаючі зможуть себе проявити і донести інформацію до громади міста Полтава.

Ми вже відзняли деякий матеріал і виклали його в інтернет, те що ми на правильному шляху свідчить кількість переглядів.

Найближчим часом планується вихід у прямому ефірі - новини, гості тощо. Дивитись ефір можна на сайті poltavske.tv або безпосередньо в YouTube. Для охочих стежити за оновленнями, а також запитань і коментарів є сторінка на facebook.

Також Полтавське ТБ запрошує до співпраці блогерів, журналістів і громадських активістів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов