Кременчуцький «АвтоКрАЗ» виграв тендер на поставку спеціалізованих автомобілів для Полтави

КрАЗ виграв тендер, оголошений Полтавською міською радою, на поставку комунальному підприємству «Полтавська міська дорожньо-експлуатаційна дільниця» спеціального автомобіля для утримання доріг КрАЗ К12.2, повідомляє прес-служба ПАТ «АвтоКрАЗ».

Вакуумно-підмітальна машина КрАЗ К12.2 призначена для очищення міських вулиць, стоянок громадського транспорту, великих територій громадського та промислового призначення, автодоріг, а також водостічних канав і колодязів.

Базою спецмашини є шасі КрАЗ Н12.2М колісної формули 4 × 2 з компонуванням «кабіна над двигуном». Комунальний автомобіль буде оснащений двигуном ЯМЗ-53622 (Євро-4) потужністю 240 к.с., однодисковим зчепленням MFZ 430 і коробкою передач 9JS119ТА, а також високоергономічной беськапотной кабіною.

Спецнадстройкамі, яка встановлюватиметься на двовісне шасі, - провідного турецького виробника устаткування для утримання доріг, компанії Katmerciler. Вона складається з смыттєприемального бункера об'ємом 6 м кубічних, бака для води місткістю 1500 літрів, з двома шахтами (лівої і правої), з двома дисковими щітками (лівої і правої), з центральною циліндричної щіткою і системою поливання дороги.

Привід робочих органів - гідравлічний від автономного двигуна потужністю 85 кВт. Керування робочими органами - дистанційне з пульта, розміщеного в кабіні, що дозволяє задавати необхідні параметри і контролювати роботу основних систем.

За умовами тендеру поставка автопилососа КрАЗ К12.2 на адресу КП «Полтавська міська дорожньо-експлуатаційна дільниця» планується у вересні поточного року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов