Міндоходів Полтавщини передали в зону АТО допомогу

Сьогодні, коли наша країна переживає драматичні моменти своєї історії, важко знайти людину в серці якої останні події на сході України не знайшли би відгуку. Власним прикладом довели свою вірність українському народові і працівники Головного управліня Міндоходів у Полтавській області, які добровільно вирушили виконувати свій громадянський обов’язок – захищати країну.

Щоб підтримати своїх колег, які на разі несуть військову службу, фахівці Головного управління на власні кошти придбали та передали в зону АТО бронежилети, каски, окуляри, рукавички та продуктові набори.

„Ми від щирого серця висловлюємо свою вдячність та підтримку за цей мужній крок – захист нашої Вітчизни від зовнішнього ворога. Своїм вчинком, всі хто на разі несе військову службу, надають нам приклад справжнього, а не показного, патріотизму, сміливості та рішучості, адже любов до власної Батьківщини – є однією з найбільших людських чеснот”, - підкреслив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов.

Разом із необхідними речами, працівники ГУ Міндоходів в області передали своїм колегам, які захищають Батьківщину листа, в якому побажали їм якнайскорішого повернення додому з перемогою, повними сил та енергії.

ГУ Міндоходів у Полтавській області 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов